JECHALI ZBYT SZYBKO W TERENIE ZABUDOWANYM – ZOSTALI ZATRZYMANI PRZEZ KOSZALIŃSKĄ GRUPĘ „SPEED” I STRACILI PRAWO JAZDY

Zatrzymaniem prawa jazdy zakończyła się brawurowa jazda kierujących, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość. Kierowcy zostali zatrzymani do kontroli przez policjantów z grupy „SPEED” Wydziału Ruchu Drogowego koszalińskiej komendy.

Świnoujście – Mamy najnowsze dane – Dziś 7 nowych zakażeń 240 osób na kwarantannie

Tylko w ciągu jednego weekendu, policjanci z koszalińskiej drogówki, podczas działań kontrolno-pomiarowych zatrzymali uprawnienia do kierowania sześciu nieodpowiedzialnym kierowcom, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym

W Koszalinie na ul. Gdańskiej mundurowi zatrzymali dwóch kierujących. Powodem kontroli była nadmierna prędkość. Nieodpowiedzialni kierowcy w obszarze zabudowanym jechali z prędkością 103 km/h – Mercedesem oraz 100 km/h Fordem. Kolejni nieodpowiedzialni kierowcy, zostali zatrzymani na ul. Koszalińskiej w Kretominie, łamiąc obowiązujące przepisy rozpędzili swoje pojazdy do 110 km/h – Audi, 106 km/h – Forda oraz 105 km/h – Mercedesa. Ostatni kierujący pojazdem Tesla został zatrzymany na ul. Władysława IV w Koszalinie osiągając niedozwoloną prędkość 103 km/h.

Wszyscy kierowcy zostali ukarani mandatami i punktami karnymi oraz stracili prawo jazdy na trzy miesiące.

Policjanci apelują do wszystkich kierujących o jazdę zgodną z przepisami i dostosowywanie prędkości do warunków panujących na drodze.

 

Policja