Strona główna » Kierowca TAXI – bez uprawnień – myślał, że jest poszukiwany

Kierowca TAXI – bez uprawnień – myślał, że jest poszukiwany

by Świnoujście w sieci

PODCZAS KONTROLI POSŁUŻYŁ SIĘ CUDZYM DOKUMENTEM. MIAŁ KU TEMU POWÓD

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali do kontroli pojazd osobowy jednej z sieci taksówkarskiej. Kierujący okazał policjantom prawo jazdy i dowód osobisty. Wizerunek mężczyzny na dokumencie nie zgadzał się z wyglądem kierującego, a rozpytany o swoje dane osobowe mylił datę urodzenia.

Policjant zatrzymujący pojazd do kontroli drogowej

Szczecińscy funkcjonariusze zwrócili uwagę na pojazd osobowy jednej ze szczecińskich sieci taksówkarskich i postanowili zatrzymać kierującego do kontroli. Ten przedstawił zgodnie z przepisami dokumenty i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że osoba na zdjęciu nie wyglądała jak on. Został poinformowany przez mundurowych o odpowiedzialności za wprowadzanie funkcjonariusza w błąd. Kierujący następnie okazał dowód osobisty na inne nazwisko. Rozpytany nie potrafił powiedzieć swojej daty urodzenia, twierdził, że jego dane może potwierdzić żona. W trakcie dalszej kontroli policjanci ujawnili przy mężczyźnie kartę bankomatową i dowód osobisty na jeszcze inne nazwisko.

Zatrzymany tłumaczył, że myślał, że jest poszukiwany, dlatego posłużył się dokumentami innej osoby. Policjanci byli jednak nieugięci i ustalili właściwe dane mężczyzny. Okazało się, że ”prawdziwy” kierujący ma zakaz prowadzenia pojazdów od 2014 roku i wydane 3 decyzje o cofnięciu uprawnień. Samochód został zabezpieczony na miejscu kontroli, a sprawa znajdzie swój finał w Sądzie.

asp. sztab. Krzysztof Prostko/ZKS KMP

Świnoujście – Tunel w Świnoujściu zagrożeniem dla niemieckich kurortów – Czy dlatego nie mógł powstać przez tyle lat ??

Świnoujście. Ogrody działkowe jak pola ryżowe – Ktoś się tym zajmie ??


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

20 − osiemnaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW