Kilka prostych pytań w telewizji i cała opowieść Grzegorz Puda- Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi o śmiercionośnym wirusie pryska niczym bańka mydlana. Władza nad Wisłą nie tylko nie ma żadnych badań naukowych, na podstawie których wprowadza niezgodne z Konstytucją przepisy, ale ze względów polityczno-ideologicznych naraża Skarb Państwa na wypłatę potężnych odszkodowań, które przegra w sądach. Jeżeli jesteście zainteresowani jak kilkoma pytaniami obnażyć chaos i bałagan wprowadzony przez ministra rolnictwa oraz doradzającego mu dr Krzysztofa Niemczuka - zapraszam na poniedziałkowe oranko. Czuwaj.

Posted by Marek Miśko on Monday, February 22, 2021

 

Kilka prostych pytań w telewizji i cała opowieść Grzegorz Puda- Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi o śmiercionośnym wirusie pryska niczym bańka mydlana.

 

Władza nad Wisłą nie tylko nie ma żadnych badań naukowych, na podstawie których wprowadza niezgodne z Konstytucją przepisy, ale ze względów polityczno-ideologicznych naraża Skarb Państwa na wypłatę potężnych odszkodowań, które przegra w sądach.

Jeżeli jesteście zainteresowani jak kilkoma pytaniami obnażyć chaos i bałagan wprowadzony przez ministra rolnictwa oraz doradzającego mu dr Krzysztofa Niemczuka – zapraszam na poniedziałkowe oranko.

Czuwaj.