Strona główna » Świnoujście – 25 lutego Sesja Rady Miasta – Apelujemy do przewodniczącej Jabłońskiej aby solidnie przygotowała się do prowadzenia obrad

Świnoujście – 25 lutego Sesja Rady Miasta – Apelujemy do przewodniczącej Jabłońskiej aby solidnie przygotowała się do prowadzenia obrad

by Świnoujście w sieci

Świnoujście – 25 lutego Sesja Rady Miasta – Apelujemy do przewodniczącej Jabłońskiej aby solidnie przygotowała się do prowadzenia obrad

XLIII Sesja Rady Miasta Świnoujście

Na wniosek Prezydenta Miasta, na dzień 25 lutego 2021, Przewodnicząca Rady Miasta zwołuje XLIII sesję Rady Miasta Świnoujście VIII kadencji. Początek obrad o godzinie 9.00. Sesja odbędzie się w trybie zdalnym z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość. Poniżej publikujemy projekt porządku obrad oraz terminy posiedzeń stałych komisji rady.

Świnoujście – Przewodnicząca Jabłońska kompromituje Radę Miasta brakiem znajomości statutu – radnym puszczają nerwy – VIDEO

Projekt porządku obrad

1. Sprawy regulaminowe.

2. Informacja Przewodniczącej Rady o ważnych sprawach, dotyczących rady i radnych

w okresie międzysesyjnym.

3. Sprawozdanie z działalności Prezydenta Miasta w okresie międzysesyjnym.

4. Składanie interpelacji i zapytań radnych zgodnie z ustawą.

5. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej Gminy Miasto Świnoujście na lata 2021 – 2032.

6. Podjęcie uchwały w sprawie przedłużenia terminów płatności rat podatku od nieruchomości.

7. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie poboru opłaty uzdrowiskowej w drodze inkasa.

8. Podjęcie uchwały w sprawie uzgodnienia realizacji inwestycji celu publicznego w obrębie strefy ochronnej pomnika przyrody.

9. Podjęcie uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Miasto Świnoujście w rejonie kompleksu wojskowego.

10. Podjęcie uchwały w sprawie przedłużenia terminu na wniesienie opłaty za korzystanie z zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży za rok 2021 dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Gminy Miasto Świnoujście.

11. Zapoznanie:

a/ ze sprawozdaniem dot. średnich wynagrodzeń nauczycieli w 2020 roku.

b/ ze sprawozdaniem z działalności Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego w Świnoujściu za rok 2020.

c/ ze sprawozdaniem z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w 2020 roku.

d/ z informacją w sprawie podmiotów, w których jest wykonywana kara ograniczenia wolności oraz praca społecznie użyteczna.

12. Wolne wnioski w sprawach związanych z wykonywaniem funkcji radnego.

13. Zamknięcie obrad.

Przewodnicząca Rady Miasta

Elżbieta Jabłońska

Magiczny zachód w Świnoujściu


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

12 + 4 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW