Strona główna » Napadł na sklep – policja poszukuje napastnika – WIDEO

Napadł na sklep – policja poszukuje napastnika – WIDEO

by Świnoujście w sieci

POLICJANCI PRACUJĄ NAD SPRAWĄ NAPADU NAD SKLEP. ŚLEDCZY PUBLIKUJĄ MONITORING

Gorzowscy policjanci intensywnie pracują nad sprawą rozboju i poszukują mężczyzny, który został zarejestrowany przez kamery monitoringu podczas zdarzenia, do którego doszło w Wawrowie. Mężczyzna w masce groził nożem pracownikowi, a następnie zabrał pieniądze, alkohol i papierosy. Ktokolwiek rozpoznaje sprawcę proszony jest o kontakt z gorzowskimi policjantami.

Każda informacja może być niezwykle cenna.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (1 stycznia) przed godziną 18. Funkcjonariusze otrzymali informację, że do sklepu w Wawrowie wszedł zamaskowany mężczyzna i groził pracownikom nożem. W rezultacie tego zdarzenia zabrał kilkaset złotych, dwie butelki alkoholu i kilkadziesiąt paczek papierosów, a następnie wyszedł ze sklepu.

W poszukiwania sprawcy ruszyły policyjne patrole mundurowych, a także kryminalni. Do działań wezwano także przewodnika z psem. Wstępnie ustalone informacje zostały przekazane funkcjonariuszom wszystkich pionów. Śledczy pracowali na miejscu zdarzenia, by zabezpieczyć jak najwięcej śladów, które mogą doprowadzić do sprawcy. Wśród cennych materiałów dowodowych jest zapis monitoringu, na którym widać mężczyznę, mającego na twarzy maskę. Śledczy zdecydowali, by udostępnić nagranie. Każda informacja może być cenna, dlatego prosimy o o kontakt z policjantami gorzowskiej komendy pod numerem telefonu 112 lub 47 79 12511

podkomisarz Grzegorz Jaroszewicz

Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim

Bramownice w Świnoujście - Miasto usuwa dzikie koczowiska z parkingów przy plaży


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

20 − 11 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.