Strona główna » Niemcy rozpoczęli segregacje ludności – Kiedy ten pomysł zacznie wdrażać nasz rząd ??

Niemcy rozpoczęli segregacje ludności – Kiedy ten pomysł zacznie wdrażać nasz rząd ??

by Świnoujście w sieci

Niemcy: szczepienia na Covid-19 jako warunek wstępu na koncerty

Jedna z największych firm sprzedających w Niemczech bilety m.in. na koncerty – Eventim – chce, aby organizatorzy imprez mogli powiązać udział w koncertach ze szczepieniem przeciwko koronawirusowi – pisze w środę niemiecki magazyn gospodarczy “Wirtschaftswoche”.

Szef Eventim Klaus-Peter Schulenberg powiedział w wywiadzie dla tego czasopisma: “Jeśli będzie wystarczająco dużo szczepionek i każdy będzie mógł zostać zaszczepiony, wówczas prywatni organizatorzy imprez również powinni móc wprowadzić wymóg szczepień jako warunek wstępu na imprezę”.

Schulenberg wyjaśnił też, że wymagania techniczne zostały już spełnione. “Skonfigurowaliśmy nasze systemy tak, aby mogły odczytywać karty szczepień” – poinformował. “Im szybciej ludzie zostaną zaszczepieni, tym szybciej imprezy masowe będą znowu mogły się odbywać” – podkreślił.

CTS Eventim jest niemiecką firmą z siedzibą w Bremie, która w 2017 roku po raz pierwszy osiągnęła sprzedaż o wartości ponad miliarda euro, z zyskiem w wysokości ponad 100 milionów euro.

Działalność gospodarcza CTS Eventim obejmuje produkcję, pośrednictwo, sprzedaż i marketing biletów na koncerty, spektakle teatralne, imprezy artystyczne, sportowe i inne, a także ich planowanie, organizację i realizację.

Firma posiada systemy sprzedaży i sklepy internetowe m.in. w Brazylii, Bułgarii, Danii, Niemczech, Finlandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Izraelu, Polsce i na Węgrzech. (PAP)

bml/ fit/ ap/

 

Wirus bardzo łagodny na Polaków w weekend

 

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

czternaście − 5 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW