Na co przekazać 1% podatku 2021

1% w 100% wspiera najmniejszych 🔵

Przekazując swój 1% podatku na KRS Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, będziesz ofiarodawcą jednorazowych pieluch, które trafią do dzieci, których życie przed narodzeniem było zagrożone.

🔴 Rozlicz się w prosty sposób Online 👉 https://www.e-pity.pl/pity-2020/akcja-e-life-jeden-procent-2021-KRS-0000048068–30771

. . . . . . . . . . .

Jeśli nie masz szlachetniejszego, bądź bliższego swemu sercu celu, na który możesz przekazać 1% swojego podatku, przekaż go na działania Fundacji Małych Stópek.

W zeznaniu podatkowym wpisz nr KRS 0000048068, który należy do Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, dopisując w rubryce Cel szczegółowy: Małe Stópki. Dzięki temu będzie wiadomo, że 100% Twojego 1% zostanie przeznaczone na zakup pieluszek jednorazowych dla dzieci uratowanych od aborcji.
W 2020 roku za przekazany nam 1% z 2019 roku w kwocie ok. 70 000 zł zakupiliśmy pieluchy, chemie, oraz sprzęty dla naszych podopiecznych, które w całości zostały rozdysponowane.

. . . . . . . . . . . .

Poprzedni kanał mimo funkcjonowania blisko 10 lat, został usunięty z YouTube i mimo zgłaszania oraz próśb przywrócenia kanału, YouTube milczy, dlatego też założyliśmy nowy kanał i nie poddamy się tak łatwo 💪.

Na poprzednim kanale mieliśmy 😲 kilka milionów wyświetleń, ponad 300 filmów 🎬 i włożyliśmy wiele pracy w tworzenie tego dzieła. 😥

Na szczęście udało nam się zachować kopię filmów! 😎 Dosłownie pół roku temu, przyszedł nam do głowy 💡 pomysł, aby umieścić wszystkie filmy na naszym zewnętrznym serwerze. Będziemy więc stopniowo dodawać stare filmy na nowy kanał, abyście mogli z nich korzystać 😊

Zachęcamy do 🔔 subskrypcji i kliknięcia dzwoneczka, aby otrzymywać powiadomienia o wszystkich nowych filmach.

Jak możecie pomóc❓
⚫ Przede wszystkim subskrybując i klikając dzwoneczek
🔵 Zawsze dodając komentarz, nawet sam emotikon (to bardzo pomaga w zasięgach)
⚫ Umieszczając filmy na swoich stronach
🔵 Udostępniając i wysyłając filmy do znajomych
⚫ Lajkując nowe filmy

Bardzo dziękujemy za Waszą pomoc. 🧡🧡🧡

„każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.