Świnoujście – organizator #StrajkKobiet w Świnoujściu przywłaszczył pieniądze ze zbiórki !! – Zdziwieni ??

Gdy otrzymaliśmy wczoraj informację, że jedna z osób organizujących manifestację miłośników mordowania dzieci nienarodzonych okazała się oszustem i wyłudziła pieniądze ze zbiórki – nie zdziwiło nas to wcale.

Czy po tych ludziach można spodziewać się uczciwego i przyzwoitego działania ??

Taki oto komunikat pojawił się w internecie – jak donoszą internauci.

Z przykrością musimy wam coś ogłosić

Więc jeden z byłych organizatorów Paweł K. okazał się oszustem i zbiórki założone przez niego na między innymi Strajk Kobiet w Świnoujściu, wyjazdy strajkowiczów, bezdomne koty oraz pomoc dla suczki Gaji są w większości próbą wyłudzenia pieniędzy od ludzi, którzy naprawdę chcą pomóc. Chcielibyśmy was wszystkich z całego serca przeprosić, niestety sami byliśmy nieświadomi tego jakim człowiekiem jest Paweł i daliśmy się mu zmanipulować. Chcemy tylko Was wszystkich prosić o niełączenie nas z tym człowiekiem oraz nie wpłacać pieniędzy na zbiórki założone przez niego lub jego fundacje. Sprawa została już zgłoszona na policje i to właśnie oni będą wyjaśniać okoliczności oraz winę Pawła K.

Dziś lament i nie łączcie nas z nim – a jeszcze wczoraj wspólne demonstracje – sojowe latte i podróże pociągiem sypialnym do Warszawy gdzie robiono „rewolucję”

Jak widać DUCH KIJOWSKIEGO w oszołomskich organizacjach wiecznie żywy.

 

Świnoujście – Gimbusy uciekły z placu – blamaż #strajkkobiet

 

#Świnoujście – Świnoujska „młodzież” #StrajkKobiet – wulgarne okrzyki na manifestacji

 

Świnoujście – #StrajkKobiet – Na WOJNĘ jadą w wagonie sypialnym.