Świnoujście – Przeprawa promowa. Karsibór na Bielikach.

Przeprawa promowa w Świnoujściu

Przeprawa promowa. Karsibór na Bielikach.

Od dziś, 3 listopada do najbliższego czwartku, przeprawę promową „Warszów” – oprócz dwóch promów „Bielik”, w razie potrzeby obsługuje również prom „Karsibór”. Nie ma to wpływu na drugą przeprawę „Centrum”, na której nadal pływają dwa „Karsibory”.

Zamiana spowodowana jest koniecznością wyłączenia z eksploatacji na 24 godziny, kolejno, promów „Bielik” I, II i III, aby w tym czasie mogły przejść planowaną wcześniej diagnostykę pomp hydraulicznych.

Na przeprawie „Centrum”, w razie pojawienia się długich kolejek oczekujących, uruchamiany jest dodatkowy, trzeci „Bielik”.

Teraz na te trzy dni zastąpi go właśnie jeden z „Karsiborów”.

Jednocześnie Żegluga Świnoujska kolejny raz apeluje do świnoujskich kierowców, aby – szczególnie w weekendy – korzystali także z przeprawy „Centrum”, na której często jest dużo mniejszy ruch i można przeprawić się szybciej, niż „Bielikami”. Aktualną sytuację na obu przeprawach można na bieżąco obserwować na podglądzie z kamer pod adresem:

http://przeprawa.swi.pl/

BIK UM Świnoujście

Related posts

Prognoza pogody dla Świnoujścia na 23 lutego 2024

Świnoujście. Czasowe zamknięcie Tunelu w Świnoujściu to zbyt mało istotną informacja aby była na głównej stronie Urzędu Miasta

W Polsce nie ma dla niego ratunku❗️Glejak mózgu jest już w IV stadium!