Sezon sportów wodnych powoli dobiega końca, w związku z czym producenci sprzętu i akcesoriów do tej aktywności zaczynają wyprzedawać produkty z tego sezonu. Jednym z bardzo ważnych elementów, bez którego nie wyobrażamy sobie sportów wodnych, są pianki neoprenowe. Wyprzedaż jest doskonałą możliwością do nabycia nowej odzieży na wodę w niższej cenie, by uzupełnić wyposażenie na przyszły sezon lub skorzystać w chłodniejsze, jesienne dni. Sprawdźmy, jaką ofertę przygotowały dla nas najlepsze sklepy.

 

Jak wybrać piankę neoprenową?

Pianki neoprenowe występują w wielu różnych grubościach, posiadają rozmaite technologie oraz zapięcia. Osoby początkujące często mają problem z wybraniem pierwszej pianki neoprenowej. W takim przypadku warto wybrać się do profesjonalnego sklepu SurfShop, by doświadczony doradca pomógł nam w wyborze i podpowiedział jaki model będzie najlepiej dopasowany do naszych potrzeb.

Grubość pianki wskazuje nam na to, w jakich temperaturach będzie nam najlepiej służyła. Wiele modeli posiada części innej grubości, na przykład rękawy i nogawki są cieńsze niż plecy i tors. Dzięki temu uzyskujemy maksymalną wygodę i swobodę ruchów w miejscach, którymi pracujemy najwięcej, a najbardziej narażone na wychłodzenie elementy ciała są dobrze przed nim zabezpieczone. Producenci często podpowiadają w jakich temperaturach najlepiej używać ich produktu, jednak warto kierować się także indywidualnymi odczuciami i tym, jak duże tendencje do marznięcia mamy na co dzień. Jeżeli chcemy pływać zarówno latem, jak i wiosną czy jesienią, powinniśmy w swoim wyposażeniu posiadać przynajmniej dwie pianki neoprenowe. Wyprzedaż tego towaru pozwoli nam nabyć więcej modeli w lepszych cenach, by w pełni zaspokoić nasze potrzeby.

Długość naszej pianki również będzie zależała od pory roku i indywidualnych potrzeb. Wiosną i jesienią najczęściej korzystamy z modeli pełnych, o długich rękawach i nogawkach. Latem preferujemy większą swobodę ruchu, jednak wciąż musimy osłaniać się przed szkodliwym promieniowaniem UV, zimną wodą czy wiatrem. Wtedy możemy wybierać modele, w których zastosowano krótki rękaw, krótkie nogawki lub skrócono obie te części.

Sposób zapięcia naszej pianki to coś, co może dać nam lepszą ochronę przed wodą. Pianki zapinane są najczęściej na plecach lub klatce piersiowej. Pierwszy sposób to klasyczne rozwiązanie, stosowane w większości modeli. Pianki neoprenowe zapinane na klatce piersiowej będą nieco droższe, jednak znacznie lepiej ochronią nas przed trudnymi warunkami, dlatego takie modele są szczególnie polecane na chłodniejsze pory roku. W niektórych modelach letnich wyposażonych w krótkie rękawki i nogawki możemy także spotkać się z pionowym suwakiem na klatce – jest to wygodny sposób zapięcia, który stosuje się w modelach letnich.

Kupując piankę neoprenową warto dodatkowo zwrócić uwagę, czy posiada ona wzmocnienia na stawach. Nasze kolana narażone są na obijanie o deskę, łokcie na zmarznięcie, dlatego warto, by materiał w tych miejscach był wzmocniony i bardziej elastyczny.

Źródło: Sklep Windsurfingowy i Kitesurfingowy SurfShop.pl

 

Pianki neoprenowe – wyprzedaż sezonu 2020

Wraz z końcem lata ceny pianek neoprenowych maleją. Jest to doskonała okazja, by uzupełnić swoje wyposażenie i dokupić model, którego mogło nam brakować w tym sezonie. Jesienią wiemy najlepiej w jakim stanie jest nasz sprzęt, dlatego póki nasza pamięć jest świeża powinniśmy robić zakupy na następny sezon. Dzięki temu wiosna nas nie zaskoczy, będziemy wyposażeni i w pełni gotowi by łapać fale w ulubionej miejscówce.

Pianki neoprenowe wyprzedaż znajdziemy w sklepach SurfShop. W nich możemy skorzystać z najlepszej oferty produktów znanych i cenionych producentów w doskonałych cenach. Profesjonalni, doświadczeni doradcy pomogą nam znaleźć modele najlepiej dopasowane do naszych potrzeb, a także podpowiedzą jakie propozycje tego sezonu mają najciekawsze rozwiązania i technologie. Pianki neoprenowe wyprzedaż online znajdziemy na stronie surfshop.pl. Zamówimy tam wszystkie potrzebne nam modele w dobrych cenach z zacisza własnego domu. Pianki neoprenowe wyprzedaż Warszawa znajdziemy w dwóch lokalizacjach stacjonarnych – przy ulicy Ostrobramskiej 38 b oraz Wrocławskiej 25. Jeżeli mieszkamy w trójmieście, pianki neoprenowe wyprzedaż Gdańsk czekają na nas w mieszczącym się w galerii City Meble sklepie SurfShop, przy alei Grunwaldzkiej 211.

 

Jesień to doskonała pora roku, by wyposażyć się w nowe pianki neoprenowe. Wyprzedaż pozwoli nam nabyć wysokiej klasy modele w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu w przyszły sezon wejdziemy bez zmartwień, z pełnym wyposażeniem i wygodną odzieżą. 

 

Zainteresowany sprzętem na wind i kitesurfing? Kup online na -> SurfShop.pl lub odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych:

 

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

 

Chałupy, ul. Kasperska 4

 

Chałupy, ul. Kasperska 4a (Polaris)

 

Warszawa, ul. Wrocławska 25

 

Warszawa, ul. Ostrobramska 38 b

Źródło: Sklep Windsurfingowy i Kitesurfingowy SurfShop.pl