Na wizytę w Wydziale komunikacji – musisz zarejestrować się telefonicznie – dlaczego nie email – owo ?? – trudno powiedzieć – taka rejestracja zaoszczędziła by czas i nerwy urzędników – ale przede wszystkim mieszkańców

Komunikat UM:

Uwaga. Zmiany dla interesantów wydziału komunikacji.

W związku z wystąpieniem stanu zagrożenia epidemicznego wywołanego zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 informujemy, że od dnia 19.10.2020 r. wizyty w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Świnoujście na stanowiskach rejestracji pojazdów, praw jazdy oraz transportu umawiane będą wyłącznie telefonicznie.

Umówienie terminu planowanej wizyty na stanowisku rejestracji pojazdów realizowane będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 12.00 pod numerem telefonu 91 321 20 55.

Umówienie terminu planowanej wizyty na stanowiskach praw jazdy i transportu realizowane będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00 pod numerem telefonu 91 327 86 88.

Wizyty umawiane będą na bieżący tydzień do wyczerpania limitu dostępnych miejsc.

Jednocześnie informuję, że sprawy takie jak: nabycie, zbycie pojazdów można załatwić poprzez przesłanie dokumentów za pośrednictwem platformy ePUAP lub złożenie dokumentów na Stanowisku Obsługi Interesanta mieszącego się w głównym budynku Urzędu Miasta Świnoujście (parter).

Takie rozwiązania mają na celu ograniczenie kontaktów pomiędzy interesantami i są działaniem prewencyjnym zalecanym przez GIS.

Prosimy o zachowanie wszystkich środków ostrożności tj. zasłonięcia ust i nosa maseczką, chustką lub przyłbicą, dezynfekowanie dłoni oraz zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 metra.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny:

Rejestracja pojazdów: 91 321 20 55
Prawa jazdy i transport: 91 327 86 88

Uwaga. Od poniedziałku 19 października 2020 r. nie będą wydawane numerki. Wizyty umawiane będą wyłącznie telefonicznie.

Urząd Miasta Świnoujście

Świnoujście – Na terenie naszego miasta mamy aż 24 aktywnych przypadków zakażeń koronowirusem