SPOWODOWALI KOLIZJĘ DROGOWĄ ZNAJDUJĄC SIĘ POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW

Mundurowi ze szczecińskiej drogówki zostali skierowani na zdarzenie drogowe pomiędzy dwoma samochodami osobowymi w centrum miasta. Ze wstępnych informacji wynikało, że żaden z uczestników nie odniósł obrażeń i jest to kolizja drogowa. Przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość narkotyków wykazało, że uczestnicy zdarzenia znajdują się pod wpływem środków odurzających.

To miała być interwencja jakich wiele ruch drogowy przeprowadza na co dzień. Funkcjonariusze zostali skierowani na likwidację zdarzenia pomiędzy dwoma samochodami osobowymi w centrum miasta.

W trakcie wykonywanych na miejscu czynności, uwagę mundurowych zwróciły przeszklone i przekrwione oczy obydwu kierujących. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących, która była bez zarzutów. Funkcjonariusze wykonali także wstępne badania narkotesterem, które wykazały, że obaj mężczyźni znajdują się pod wpływem środków odurzających. Ponadto przy jednym z uczestników kolizji, policjanci ujawnili zabronione ustawą środki.

Teraz poza utratą praw jazdy i uszkodzeniami pojazdów, obaj kierujący odpowiedzą przed sądem za jazdę pod wpływem narkotyków.

ZKS KMP