Jaki materac 160×200 wybrać z oferty Hilding, Materasso oraz Janpol?

Wybór odpowiedniego materaca ma niebagatelny wpływ na regenerujący sen i dobre samopoczucie w ciągu dnia. Oferta materaców dostępnych na rynku jest coraz szersza, a producenci prześcigają się w tworzeniu nowych, jeszcze bardziej komfortowych produktów, wykorzystując do tego celu innowacyjne materiały i technologie. Materace trzech firm, Hilding, Materasso i Janpol, należą do najczęściej kupowanych, ponieważ uznawane za jedne z najlepszych na rynku. Co je wyróżnia i po który materac tych marek warto sięgnąć?

Materace Materasso

Firma Materasso istnieje na rynku od 1995 roku. Początkowo swoją działalność skupiała wokół produktów medycznych i ortopedycznych, jednak z czasem właściciele postanowili wykorzystać zdobyte doświadczenie w tworzeniu komfortowych materaców do spania przeznaczonych dla szerszego grona klientów. Materace Materasso wyróżniają się na rynku wysoką ergonomią, zapewniając podczas snu odpowiednie podparcie każdej części ciała, co znacząco wpływa na jakość wypoczynku. Ten słowacki producent stara się wdrażać najnowocześniejsze technologie i materiały takie jak np. pianki wysokoelastyczne, dbając o najwyższą jakość swoich produktów. Co warto podkreślić wszystkie produkty Materasso mają status wyrobu medycznego, a więc wpływają korzystnie na organizm i układ kostno-stawowy. 

Materace Hilding

Marka Hilding powstała w 1939 roku i wciąż jest wiodącym producentem wysokiej jakości materaców zapewniając regenerujący sen swoim klientom. Na rynku wyróżnia ją nie tylko wygoda i różnorodność dostępnych materaców, ale przede wszystkim wytrzymałość, precyzja i doskonała jakość wykonania. W produktach Hilding spotkać można najnowocześniejsze technologie i materiały tworzone przez ekspertów, które zapewniają komfort snu, odprowadzają nadmiar wilgoci i ciepła, a także dostosowują się do ciała, otulając śpiącego. 

Jaki materac 160x200 wybrać z oferty Hilding, Materasso oraz Janpol?
Materace Hilding

Materace Janpol

Z kolei Janpol to polski producent wysokiej jakości materaców z 29-letnim doświadczeniem w branży, który w swoich produktach łączy najnowocześniejsze materiały z klasycznymi rozwiązaniami. Materace Janpol są tworzone w oparciu o dostępne innowacje, jednak priorytetem marki jest zapewnienie swoim klientom wygody podczas snu, która będzie niezmienna przez wiele lat. Z tego względu Janpol stawia przede wszystkim na jakość i ergonomię, połączoną z estetycznym, klasycznym designem. Ich produkty są różnorodne i odpowiadają na potrzeby szerokiego grona klientów.  

Jaki rozmiar materaca wybrać?

Materac 160×200 to najpopularniejszy i najczęściej wybierany rozmiar materaca. Jest uznawany za uniwersalny, ponieważ nie zajmuje zbyt dużo miejsca, więc sprawdzi się nawet w niewielkich pomieszczeniach. Równocześnie zapewnia odpowiednią ilość przestrzeni do snu dla każdej pary. Modele materaców w tym rozmiarze posiada zarówno Materasso, jak i Hilding czy Janpol, zatem nie musimy się martwić, o wybór marki i możemy zaufać sprawdzonym producentom z wieloletnim doświadczeniem w branży, których produkty cieszą się niesłabnącą od lat popularnością i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty.

Decydując się na zakup materaca w rozmiarze 160×200 mamy szeroki wybór możliwości. W ofercie wszystkich trzech producentów znajdziemy materace różniące się stopniem twardości, materiałem wykonania czy technologią. Dostępne są zarówno twarde, jak i miękkie modele, materace sprężynowe kieszeniowe, wykonane zarówno z pianki jak i lateksu. Każdy ma szansę dopasować idealny materac do jego potrzeb. 

Wybór idealny

Pojęcie „idealnego materaca” nie istnieje, ponieważ każdy z nas ma inne wymagania i preferencje. Zarówno Hilding, jak i Janpol czy Materasso mają w swojej ofercie szeroką gamę produktów o wymiarach 160×200, w których na pewno znajdziemy ten spełniający nasze oczekiwania. Warto zaznaczyć, że niezależnie od podjętej decyzji, każdy produkt tych marek, jest polecany przez zdrowykregoslup.pl, a więc ma korzystny wpływ na nasze zdrowie i codzienne funkcjonowanie.

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wielu innych.