Wieże dla jerzyków i gry podwórkowe. Grupa Morska zachęca!

Naturalna metoda walki z komarami oraz cykl gier i zabaw podwórkowych dla dzieci, to najnowsze propozycje Grupy Morskiej, które zakwalifikowały się do Budżetu Obywatelskiego.

„Nasze pomysły zakwalifikowane do Budżetu Obywatelskiego. Na oba nasze projekty będzie można głosować już od 23 września br. To doskonały moment, aby wziąć sprawy w swoje ręce i zdecydować o realizacji potrzebnych inwestycji. Co proponujemy?

Zakup oraz montaż pod nadzorem ornitologicznym wieżyczek dla jerzyków (program pilotażowy). Jeden ptak potrafi zjeść aż do 20 tysięcy komarów dziennie. Szczególnie w tym roku komary dały nam się we znaki.

Organizacja kolejnej edycji „Z domu na podwórko”, czyli cyklu nauki gier i zabaw dla dzieci na świeżym powietrzu. Zeszłoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego proponujemy kontynuowanie dobrej zabawy dla naszych najmłodszych.

Autorami projektu wieży dla jerzyków są Agnieszka Krawczyk i Krzysztof Milewski. Idea gier podwórkowych pochodzi od Sylwii Marszałek. Bardzo liczymy na Państwa głosy”- czytamy na Facebook Stowarzyszenia Grupa Mors