Jak zorganizować wysyłkę większej rzeczy

Planujesz przeprowadzkę, transport szafy a może samochodu? Choć nie pomoże ci w tym kurier, są inne sposoby na poradzenie sobie z większymi przesyłkami. Jednym z nich jest serwis internetowy Clicktrans.pl – tu znajdziesz sprawdzonego przewoźnika, który dostarczy twoją rzecz na terenie Polski czy całej Europy.

Szybki transport dużych rzeczy

Kupiłeś mebel na OLX czy Facebooku i zastanawiasz się, co zrobić z transportem? Planujesz sprowadzić samochód czy motocykl z zagranicy? A może przed tobą przeprowadzka? Właśnie w takich sytuacjach sprawdza się serwis Clicktrans, który łączy osoby i firmy potrzebujące transportu z firmami przewozowymi.

Jak to działa w praktyce? Wystarczy, że wejdziesz na Clicktrans.pl i w kilka minut wystawisz ogłoszenie o rzeczy, którą chcesz przewieźć. Podaj wymiary i wagę przesyłki oraz trasę transportu. Przewoźnicy, którzy akurat jadą w tym samym kierunku, zaproponują wyceny. To osoba zlecająca transport ostatecznie wybiera najlepszą dla siebie opcję.

Co przewieziesz z Clicktrans?

Serwis nie ma żadnych ograniczeń dotyczących rzeczy, które możesz przewieźć. W bazie serwisu znajdują się sprawdzeni przewoźnicy, którzy specjalizują się w różnych obszarach transportu, między innymi w przeprowadzkach krajowych i międzynarodowych, transporcie samochodów, motocykli, paczek czy palet. W przeciwieństwie do kurierów waga czy rozmiar przesyłki nie mają znaczenia. Ponadto, firma przewozowa odbierze przesyłkę z miejsca i w terminie, który ty wskażesz.

W bazie Clicktrans znajduje się 57 tysięcy przewoźników z Polski i całej Europy. Specjalizują się oni w przewozie drogowym różnych rzeczy i co ważne – robią to zarówno na trasach krajowych, jak i zagranicznych. Dlatego zlecenie transportu zarówno w Polsce, jak i na terenie Europy z Clicktrans nie jest żadnym problemem.

Jak sprawdzić rzetelność firmy transportowej?

W Clicktrans znajdują się jedynie przewoźnicy, którzy przeszli weryfikację. Gdy otrzymasz oferty od przewoźników, możesz zadać im dodatkowe pytania. Warto dopytać o ubezpieczenie transportu i ewentualne dokumenty, które mogą być wymagane, np. przy transporcie zwierząt domowych. Ponadto, użytkownicy Clicktrans mają dostęp do opinii o danej firmie napisanych przez byłych klientów. To wszystko zwiększa bezpieczeństwo transportu i ułatwia znalezienie właściwego przewoźnika dla dowolnej przesyłki.

Clicktrans to polski serwis, który działa od ponad 10 lat, rozwijając także strony dla klientów z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemiec. Transport do Niemiec czy Wielkiej Brytanii to jedne z popularniejszych kierunków transportu wybieranych przez użytkowników. Z Clicktrans skorzystało już ponad pół miliona osób.