Świnoujście  – Bezpieczeństwo radnych jest ważniejsze od bezpieczeństwa mieszkańców – jeżeli politycznie opłaca się to przewodniczącej Jabłońskiej.

Wszyscy, którzy interesują się sprawami naszego miasta pamiętają cyrk polityczny jaki przygotowała radna Platformy Obywatelskiej Przewodnicząca RM przygotowując Sesję Rady miasta w świnoujskim amfiteatrze.

Zaproszono posłów – związkowców i Bóg wie kogo jeszcze aby brylować na scenie i udawać zatroskanych o los ludzi – no tak ale to przedstawienie już za nami.

Dziś członek Platformy Obywatelskiej przewodnicząca Jabłońska zwołuje posiedzenia komisji RM i Sesję RM w sposób zdalny.

Co wydarzyło się przeciągu tych kilku dni ??

No nic się nie wydarzyło – nikt z radnych ani pracowników Urzędu Miasta nie jest zarażony – no chyba, że jest –  ale nie wszystko wiemy.

Jeżeli chcesz zobaczyć o czym zdalnie na komisji będą dyskutować radni – siedząc bezpiecznie w swoich domach – TY musisz przyjść do Urzędu Miasta – usiąść w sali 1 i oglądać co mają do powiedzenia radni – co zrobi przewodnicząca Jabłońska gdy przyjdzie 100 osób ??

Widać jak bardzo radni dbają o bezpieczeństwo mieszkańców a jak o swoje.