Posłowie PO zaproszeni na Sesję Rady Miasta ??- kto zaprasza kata na stypę po skazanym ??

Jedynie Mieczysław Jurek i Joanna Agatowska wyszli z twarzą z wczorajszej nadzwyczajnej sesji rady miasta omawiającej sytuację w świnoujskim oddziale stoczni Gryfia.

Tak jak można było się spodziewać – Radna Jabłońska nie bez przypadku wybrała właśnie świnoujski amfiteatr na posiedzenie Rady Miasta – jest to idealne miejsce do wystąpień kabaretowych.

Kabaret – festiwal hipokryzji i obłudy – tak w skrócie można nazwać to co działo się na deskach świnoujskiego amfiteatru.

Wystąpienia świnoujskich związkowców w 90 % były wręcz komiczne a zapraszanie  posłów Platformy Obywatelskiej to kpina z ludzi !!!

Ludzie odpowiedzialni za zamordowanie przemysłu stoczniowego w Polsce dziś ubierają się w piórka pierwszych sprawiedliwych.

Fakt – PIS nie poradził sobie z odbudową polskich stoczni – a zrobienie byłego działacza Platformy Obywatelskiej – niejakiego Zarębę – prezesem stoczni to jawna kpina z ludzi.

Jednak dziś – członki – posłowie Platformy Obywatelskiej przedstawiający plany ratowania stoczni można porównać do zaprosin kata na stypę.

Gdyby nie wystąpienia   Mieczysława Jurka z Solidarności  i radnej Joanny Agatowskiej nie było by żadnej wypowiedzi merytorycznej !!!

Musimy się pogodzić ze śmiercią przemysłu stoczniowego jaki znamy w Świnoujściu – I trzeba zapytać gdzie byli przez ostatnie 10 lat wszyscy Ci, którzy  dziś krzyczą łapać złodzieja.