Żmuda – Trzebiatowska , Jabłońska i Geblewicz – to między innymi oni odpowiadają za zamordowanie stoczni w Świnoujściu.

Warto pamiętać kto ponosi odpowiedzialność za to, że stocznia w Świnoujściu chyli się ku upadkowi i z pewnością zostanie zamknięta a ludzie będą musieli szukać miejsc pracy.

Aby nie szukać daleko np. w Warszawie zobaczymy na nasze podwórko.

To nikt inny jak członek Platformy Obywatelskiej – Poseł Żmuda Trzebiatowska – Radna Jabłońska i Marszałek Województwa Geblewicz wspierali pomysł połączenia Szczecina i Świnoujścia.

To między innymi właśnie Ci ludzie mają „krew stoczniowców” na rękach.

Dziś Jabłońska i Geblewicz próbują szukać winnych poza swoim środowiskiem politycznym – oczywiście dzisiejsza władza nie jest bez winy – jednak należy pamiętać kto rozpoczął proces likwidacji przemysłu stoczniowego.

Gdy dziś Geblewicz i radna Jabłońska występują w obronie świnoujskiej stoczni – można stwierdzić jednoznacznie HIPOKRYCI !!!!

Przypomnijmy słowa byłej poseł Żmudy trzebiatowskie w Radiu Szczecin –  Połączenie stoczni remontowych w Świnoujściu i Szczecinie ma uzasadnienie ekonomiczne – tak apel związkowców o wstrzymanie procesu konsolidacji zakładów i przejęcie świnoujskiej firmy przez miasto skomentowała w „Kawiarence politycznej” posłanka PO, Ewa Żmuda-Trzebiatowska.

Parlamentarzystka stwierdziła, że przyłączenie MSR w Świnoujściu do szczecińskiej „Gryfii” jest opłacalne. – Chodzi np. o zobowiązania podatkowe – wyjaśniła Żmuda-Trzebiatowska. – Stocznia remontowa to nie może być „przedsięwzięcie miejskie”. Stoczniowcy mówią, że chcą, żeby było jak dawniej. Nic nie będzie takie, jak kiedyś. To jest rynek dynamiczny, zmienia się.