Świnoujście zobaczą miliony widzów!

Dzięki tym kamerom Świnoujście będą codziennie oglądać na żywo miliony widzów w całej Polsce! Kamery stacji TVN zostały zainstalowane na szczycie hotelu Radisson Blu Resort.

Przez ponad trzy miesiące piękna, najszersza nad Bałtykiem plaża będzie pokazywana podczas prognoz pogody. To jeden z elementów kampanii promocyjnej Świnoujścia.

Działania, które branża i miasto podjęły we współpracy z wrocławską firmą Publicon zakładają m.in. relacje ze Świnoujścia w TVN i TVP oraz spoty internetowe z udziałem kabaretów, artykuły na popularnych portalach, banery w dużych miastach w Polsce, komunikację w mediach społecznościowych oraz digital marketing.

– Dzięki kamerom, które znalazły się na szczycie hotelu Radisson Blu widzowie w całej Polsce będą mogli kilka razy dziennie obserwować najszerszą i najdłuższą plażę w Polsce.

Bardzo nam zależy, żeby dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych gości. Cudowne widoki, wspaniała przyroda, piękny Bałtyk, to nasze największe atuty – mówi Ewelina Iwańczyk ze Świnoujskiej Organizacji Turystycznej.
Świnoujście to Wyspy Możliwości!

Urząd Miasta Świnoujście
Świnoujska Organizacja Turystyczna