Strona główna » Świnoujście – Uzdrowisko wznawia zabiegi

Świnoujście – Uzdrowisko wznawia zabiegi

by Świnoujście w sieci

BARDZO DOBRE WIEŚCI DLA PACJENTÓW

W końcu dobre wiadomości płyną do osób, które oczekiwały na wznowienie świadczeń realizowanych przez ośrodki uzdrowiskowe w Świnoujściu. Prezydent Janusz Żmurkiewicz spotkał się wczoraj z Dariuszem Śliwińskim Prezesem „Uzdrowiska Świnoujścia”, który przekazał informację o wznowieniu świadczenia usług w zakresie fizjoterapii ambulatoryjnej NFZ dla mieszkańców Miasta Świnoujście w Szpitalu Uzdrowiskowym „Bałtyk” oraz Zakładzie Przyrodoleczniczym „Rusałka”.

Osoby, które mają skierowanie na fizjoterapię od 18 maja będą korzystały z telewizyty fizjoterapeutycznej, a od 25 maja rozpocznie się realizacja świadczeń, która potrwa do 30 czerwca. Będzie z nich mogło skorzystać łącznie ok. 1600 osób zgodnie z aktualnie obowiązującą umową z NFZ.

Bieżące skierowania na rehabilitację ambulatoryjną Mieszkańcy mogą składać w Biurze Obsługi Klienta na ul. Nowowiejskiego 2 w Świnoujściu lub drogą elektroniczną na adres: planowanie@uzdrowisko.pl.

Dostępna jest też infolinia pod numerami telefonów: 504 831 115 lub 91 321 37 61.

Od 1 czerwca w Regionalnym Ośrodku Rehabilitacji Ogólnoustrojowej „Adam i Ewa” rozpocznie się przyjmowanie pacjentów w zakresie stacjonarnej wczesnej rehabilitacji kardiologicznej i ogólnoustrojowej NFZ. Zanim pacjenci będą mogli skorzystać z pierwszych zabiegów, od 18 maja będą korzystać z telewizyty nadzoru medycznego.

Swoją działalność od 1 czerwca br. rozpoczynają też Regionalne Ośrodki Rehabilitacji Leczniczej „Admirał I” i „Henryk” oraz Sanatorium „Bursztyn” w zakresie przyjęć pacjentów, którzy chcą skorzystać z pełnopłatnych pobytów leczniczych w tych obiektach.

Wszystkie działania „Uzdrowiska Świnoujście” S.A. w okresie trwania epidemii będą prowadzone zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego pod nadzorem Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Świnoujściu.

Pacjenci, pracownicy oraz obiekty są objęte opracowanym i wdrożonym programem stref ochrony przed SARS-CoV-2.

Joanna Ścigała
BIK UM Świnoujście

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

16 − jedenaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW