Strona główna » Świnoujście – Policjanci ustalili i ukarali złodziei maseczek

Świnoujście – Policjanci ustalili i ukarali złodziei maseczek

by Świnoujście w sieci

UKRADLI MASECZKI PRZEZNACZONE DLA INNYCH MIESZKAŃCÓW. SPRAWCY ZOSTALI BŁYSKAWICZNIE USTALENI I UKARANI A SKRADZIONE MASECZKI ODZYSKANE

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zostali w środę powiadomieni o kradzieży maseczek ochronnych ze skrzynek pocztowych znajdujących się w bloku przy ulicy Markiewicza w Świnoujściu.

Każdy z pakietów maseczek dostarczanych nieodpłatnie przez Urząd Miasta Świnoujście, przeznaczony był dla mieszkańców danego lokalu mieszkalnego. Niestety, nie wszystkie maseczki trafiły w ręce odbiorców. Jak się okazało, trzy osoby ukradły maseczki ochronne z nie swoich skrzynek pocztowych. Sprawcy kradzieży zostali w zaledwie kilka godzin ustaleni i ukarani a skradzione maseczki zostały odzyskane.

Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia dotyczącego kradzieży maseczek ochronnych ze skrzynek pocztowych, natychmiast podjęli działania mające na celu ustalenie sprawców kradzieży. Dysponując monitoringiem z klatki schodowej, mundurowi zaledwie kilka godzin po otrzymaniu zgłoszenia ustalili sprawców kradzieży oraz odzyskali skradzione mienie. Jak się okazało, za sprawą kradzieży maseczek stał 26-letni mężczyzna, a także 21-letnia kobieta i jej o 3 lata młodsza kompanka.

Każdy ze sprawców kradzieży został ukarany najwyższym mandatem karnym w wysokości 500 złotych za wykroczenie z artykułu 119 Kodeksu Wykroczeń.

st. post. Kamil Zwierzchowski

Komenda Miejska Policji w Świnoujściu

Magiczny zachód w Świnoujściu


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

1 × 1 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW