dav

III zawody Świnoujskiej Liga Biegowa z „Wyspiarzem”

W niedzielne przedpołudnie, dnia 02 lutego 2020 r. pogoda sprzyjała rywalizacji pasjonatom biegania. W tym dniu odbyły się III zawody Świnoujskiej Ligi Biegowej zorganizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „ Wyspiarz”. Najmłodsi uczestnicy zawodów mieli do pokonania dystans od 250 m – 650 m, młodzież 900 m, a dorośli 3.600 m.

Po każdym biegu w każdej kategorii wiekowej pierwsze trzy miejsca nagrodzone zostały okolicznościowymi medalami.

W ramach Świnoujskiej Ligi Biegowej prowadzona jest klasyfikacja indywidualna oraz placówek oświatowych.

Najlepsze wyniki trzecich zawodów

Przedszkole

Helenka Grudzień – I miejsce – P. nr 3
Natalia Włodarczak – II miejsce – P. nr 3
Hania Jelonek – III miejsce – P. nr 10

Filip Trzeba – I miejsce – P. nr 1
Wiktor Dębicki – II miejsce – P. nr 10
Maksymilian Kąkolewski – III miejsce – P. nr 3

Klasa I – II

Jagna Jagieło – I miejsce – SP 9
Jagoda Lewandowska – II miejsce – SP 6
Nadia Gajewska – III miejsce – SP 1

Tymon Zapędowski – I miejsce – SP 6
Jan Nürnberg – II miejsce – SP 6
Michał Kaleta – III miejsce – SP 6

Klasa III – IV

Maja Major – I miejsce – SP 2
Pola Miszel – II miejsce – SP 6
Nadia Modrzyńska – III miejsce – SP 6

Oskar Saganowski – I miejsce – SP 4
Olaf Marciniak – II miejsce – SP 6
Wiktor Jelonek – III miejsce – SP 1

Klasa V-VI

Joanna Włodarczak – I miejsce – SP 6
Justyna Guzenda – II miejsce – SP 2
Julianna Radzio – III miejsce – SP 1

Dawid Pecyna – I miejsce – SP 4
Kacper Jasiecki – II miejsce – SP 6
Mikołaj Majewski – III miejsce – SP 4
Klasa VII – VIII

Kaja Karasek – I miejsce – SP 6
Wiktoria Zamiara – II miejsce – SP 4

Adam Małocha – I miejsce – SP 6
Arkadiusz Murawski – II miejsce – ZSM
Szkoły średnie

Natalia Nowak – I miejsce – LO „ Mieszko”
Iza Bedzyk – II miejsce – LO „ Mieszko”
Klaudyna Małocha – III miejsce – LO „Mieszko”

Kacper Reut – I miejsce – ZSM
Patryk Rybak – II miejsce – ZSM
Open – klasyfikacja kobiet

Dominika Duszkiewicz
Monika Murawska
Joanna Grudzień
Open – klasyfikacja mężczyzn

Michał Brzozowski
Wojciech Dylik
Kamil Stępień

Klasyfikacja najlepszych placówek

Przedszkola:

Przedszkole nr 3 – 575 pkt
Przedszkole nr 10 – 298 pkt
Przedszkole nr 5 – 174 pkt
Szkoły Podstawowe:

SP 6 – 3444 pkt
SP 1 – 1142 pkt
SP 4 – 686 pkt

Szkoły średnie:

LO – 264 pkt
ZSM- 229 pkt
CEZiT – 28 pkt

Pełny komunikat na stronie www.osri.wyspiarz

Zapraszamy do udziału w kolejnych zawodach biegowych, które odbędą się 22 marca 2020 r.

Życzę wszystkim uczestnikom Ligi Biegowej wytrwałości w dążeniu do stawianych sobie celów.

Dyrektor OSIR „Wyspiarz”

Anna Kryszan