ADAPTACJĘ ZAWODOWĄ ZAKOŃCZYLI ZWIEDZANIEM KOMENDY PORTU WOJENNEGO

Przez ostatnie tygodnie, policjanci pełniący służbę na ulicach Świnoujścia, w ramach adaptacji zawodowej, dbali o bezpieczeństwo mieszkańców Świnoujścia.

W ramach podziękowania dla młodych policjantów, Komendant Miejski Policji w Świnoujściu – insp. Grzegorz Śrek, dzięki uprzejmości Dowódcy 8. Flotylli Obrony Wybrzeża – kontradm. Piotra Niecia, zaprosił policjantów adaptacji zawodowej do zwiedzenia Komendy Portu Wojennego oraz stacjonujących na jej terenie jednostek pływających.

Przez ponad 3 miesiące, policjanci pełniący służbę w patrolach pieszych, w ramach adaptacji zawodowej, dbali o bezpieczeństwo mieszkańców Świnoujścia oraz zapobiegali popełnianiu przestępstw i wykroczeń szczególnie uciążliwych dla społeczeństwa.

W ramach podziękowania, Komendant Miejski Policji w Świnoujściu, dzięki uprzejmości Dowódcy 8. Flotylli Obrony Wybrzeża – kontradm. Piotra Niecia, zaprosił policjantów adaptacji do zwiedzenia Komendy Portu Wojennego w Świnoujściu.

Młodzi policjanci mogli zobaczyć specjalistyczny sprzęt do nurkowania oraz zdalnie sterowane roboty saperskie będące na wyposażeniu wojska.

Udostępnione zostały do zwiedzania także jednostki pływające 8. Flotylli Obrony Wybrzeża.

Wizyta policjantów w Komendzie Portu Wojennego została zakończona rejsem na pokładzie jednej z jednostek pływających należących do 8. Flotylli Obrony Wybrzeża.

st. post. Kamil Zwierzchowski

Komenda Miejska Policji w Świnoujściu