LOKUM będzie budować kolejne mieszkania. Jesteś zainteresowany? Wypełnij ankietę!

Drodzy Mieszkańcy! W związku z dużym zainteresowaniem mieszkaniami czynszowymi na wynajem przy ul. Kontradmirała Włodzimierza Steyera 11 i 13 w Świnoujściu, tj. w pierwszym budynku, realizowanym przez spółkę Lokum sp. z o.o. z siedzibą w Świnoujściu, Spółka wraz z Gminą Miasto Świnoujście planuje realizować kolejne przedsięwzięcia.

W tym celu koniecznie jest zbadanie preferencji rodzin zainteresowanych mieszkaniami czynszowymi na wynajem. Zapraszamy serdecznie do wypełnienia ankiety. Wśród pytań znajdują się zarówno te dotyczące preferowanego metrażu oferowanych mieszkań, a także rodzaju umowy – „zwykłego” najmu bądź najmu z dojściem do własności.

Ankieta pomoże nam określić skalę zainteresowania mieszkaniami na wynajem. Zebrane informacje będą niezwykle przydatne przy planowaniu realizacji kolejnych inwestycji, tym samym zależy nam na uzyskaniu licznych odpowiedzi z Państwa strony.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety. Można ją wypełnić:

„on-line”, tj. z wykorzystaniem interaktywnego formularza: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd3AFew8zRDaMcXwLEXNpMlIeOaqll4hQ7dCnSRW7sxSxCCIw/viewform?usp=sf_link

2) lub w wersji papierowej, którą prosimy zwrócić:
· do Urzędu Gminy w Świnoujściu do SOI (Stanowiska Obsługi Interesantów) lub na adres e-mail wrg@um.swinoujscie.pl lub
· do biura spółki Lokum przy ul. Armii Krajowej 12/210A (można też wrzucić ankietę do skrzynki pocztowej na parterze) lub na adres e-mail: sekretariat@lokum.swinoujscie.pl .

Na Państwa ankiety czekamy do końca stycznia 2020 r.

Ankieta dostępna jest również na stronie internetowej spółki pod adresem www.lokum.swinoujscie.pl

Tekst: LOKUM sp. z o.o.