Kolejne spotkanie przedszkolaków w ramach projektu „Trzy przedszkola- Dwa języki- Jedna droga”

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi „Tęcza”, Przedszkoli „Ostseeknirpse” z Heringsdorfu i CJD „Kleine Weltentdecker” z Zinnowitz spotkały się, aby wspólnie ubrać świąteczną choinkę.

Dzięki uprzejmości Dyrektora Miejskiego Domu Kultury, p. Andrzeja Pawełczyka, spotkanie odbyło się w przestrzeni publicznej, w Galerii MS44. W witrynie Galerii można podziwiać bombki, na których dzieci rysowały swoje wymarzone prezenty – w ten sposób wspólnie zaprezentowały ciekawą formę listu do Świętego Mikołaja. Wszystkie ozdoby choinkowe zostały przygotowane przez dzieci. Dzięki wsparciu instruktorek z MDK udało się również przygotować 8m łańcuch choinkowy!

W ramach atrakcji dzieci mogły również samodzielnie przygotować lizaki w „Wyspie słodyczy”! Otrzymały również symboliczne prezenty, które przekazała nam producent zabawek EPPE! Dziękujemy.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników projektu zawsze udaje nam się zorganizować spotkania, które spędzamy w radosnej i przyjaznej atmosferze a dzieci wracają do domów z pięknymi wspomnieniami, pełne wrażeń i nowych doświadczeń. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie w realizacji

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wszystkim zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Merry Christmas and Happy New Year!

Frohe Weihnachten und ein Gutes Neues Jahr!

Veselogo Vam Rirdva i Szczaslyvogo Novogo Roku!