W najbliższy poniedziałek. Zmiany w ruchu na ulicy Wojska Polskiego.

W poniedziałek 16 grudnia 2019r. wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu drogowego w związku z ostatnim etapem przebudowy ul. Wojska Polskiego i położenia warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego. Wyłączona z ruchu zostanie połowa ulicy Wojska Polskiego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Fredry do skrzyżowania z ulicą Leśmiana.

Druga strona ul. Wojska Polskiego, od skrzyżowania z ul. Fredry w stronę ul. 11 Listopada i centrum miasta będzie przejezdna. Wjazd w ulice Moniuszki ze skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego będzie zamknięty.

Dojazd z centrum miasta do granicy poprzez ulice Pułaskiego, Wyspiańskiego, Moniuszki, Prusa, Żeromskiego, Bałtycka.

Od ulicy 11 Listopada w kierunku granicy dojazd przez ulice Chełmońskiego oraz Malczewskiego i dalej Pułaskiego, Wyspiańskiego, Moniuszki, Prusa, Żeromskiego, Bałtycka.
Dojazd z 11 Listopada do centrum miasta przez ul. Chełmońskiego oraz Malczewskiego i dalej ulicami Wojska Polskiego i Konstytucji 3 Maja w kierunku placu Wolności.

Prosimy o rozważną jazdę oraz uważne śledzenie częstych zmian zachodzących w oznakowaniu drogowym pionowym i poziomym, respektowania poleceń osób odpowiedzialnych za kierowanie ruchem.
Za utrudnienia przepraszamy.
Urząd Miasta Świnoujście