10 rzeczy, które musisz wiedzieć o Orange Flex

Kiedy na początku maja bieżącego roku na rynku pojawiła się nowa oferta Orange, reklamowana hasztagiem #chceszmasz oraz hasłem „zmieniamy zasady”, wiele osób poczuło się zaskoczonych tak rewolucyjnym podejściem do usług telekomunikacyjnych. Co jest w niej wyjątkowego? Wszystko, co powinieneś wiedzieć o Orange Flex, znajdziesz poniżej.

 

 

  • Możesz zapomnieć o abonamencie

 

Orange Flex to innowacyjna oferta, przedstawiająca wiele nowych rozwiązań. Jednym z nich jest, to że Orange Flex nie wymaga podpisywania umowy abonamentowej ani doładowań konta. Działa na zasadzie wygodnej subskrypcji, którą można w dowolnym momencie włączyć i wyłączyć.

 

 

  • Ofertę aktywujesz bez wychodzenia z domu

 

Aby zacząć korzystać z Orange Flex wystarczy pobrać z AppStore lub Google Play aplikację, i założyć konto. W aplikacji wybierzesz najlepszy dla Ciebie Plan i dodatkowe pakiety, dokonasz wszelkich zmian oraz skontaktujesz się z Doradcami na czacie. Dzięki temu dostęp do własnej oferty masz zawsze pod ręką.

 

 

  • Możesz wybrać tradycyjną kartę lub eSIM

 

Orange, jako pierwsza sieć w Polsce wprowadziła alternatywę dla powszechnie wykorzystywanych, plastikowych kart SIM. Jest to jej wirtualny odpowiednik, czyli eSIM, który wystarczy zainstalować w telefonie, podczas aktywacji Planu w Orange Flex. Jeśli jednak wolisz tradycyjne rozwiązanie, możesz odebrać zwykłą kartę w jednym z ponad 2000 punktów sprzedaży lub zamówić kuriera, który bezpłatnie Ci ją dostarczy.

 

 

  • Do wyboru masz jeden z 4 Planów

 

Początkowo było ich 10, jednak po upływie kilku miesięcy zredukowano je do tych, którymi klienci są najbardziej zainteresowani. Najtańszy Plan kosztuje 25 złotych miesięcznie w tym masz 15 GB,  natomiast najwyższy, w którym jest aż 100 GB to koszt 80 zł. 

 

 

  • W każdym Planie otrzymujesz nielimitowane…

 

…rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci na terenie Polski, oraz w roamingu w całej UE a do tego paczkę GB i Social Pass. 

 

 

  • Social Pass dostępny w każdym Planie

 

Wszyscy klienci Orange Flex mają wliczony Social Pass w każdy z Planów. Dzięki Social Pass można bez limitu danych korzystać z najpopularniejszych portali społecznościowych i komunikatorów, takich jak Facebook, Messenger, Twitter, Instagram, Snapchat, Whatsapp, Viber, TikTok i Pinterest. Nie zużywają przy tym  pakietu danych dostępnego w Planie.

 

 

  • W ofercie jest również Video oraz Music Pass

 

Osoby, które lubią oglądać filmy i słuchać muzyki, mogą dokupić dodatkowe pakiety już od 5 zł miesięcznie. Dzięki Video Pass oglądasz filmy i seriale w popularnych serwisach, takich jak HBO GO, Netflix, YouTube, Orange TV Go oraz vod.pl bez limitu GB. Music Pass pozwala na streamowanie muzyki z TIDAL, Spotify, Amazon Music, Apple Music, Deezera, czy Polskiego Radia bez pomniejszania pakietu danych.

 

 

  • Otrzymujesz wygodny roaming

 

Połączenia ze wszystkich krajów Unii Europejskiej do Polski w ramach Orange Flex są nielimitowane. Nie musisz więc martwić się włączaniem roamingu czy wysokimi opłatami, wyjeżdżając na wakacje.

Jeżeli dzwonisz z Polski za granicę to przyda Ci się pakiet rozmów międzynarodowych, który aktywujesz jednym tapnięciem w aplikacji Orange Flex.  

 

 

  • Zmieniaj Plan, kiedy chcesz

 

Jeśli Plan, który wybrałeś, z jakiegoś powodu przestał Ci odpowiadać, możesz zmienić go na inny, bez względu na to, czy będzie on tańszy czy droższy. Nie poniesiesz za to żadnych dodatkowych opłat.

 

 

  • Możesz zrezygnować, kiedy chcesz

 

W przeciwieństwie do umów abonamentowych, w Orange Flex nie jesteś ograniczony żadnym okresem wypowiedzenia. Jeśli chcesz zrezygnować z oferty, po prostuwyłączasz subskrypcję. Jeśli jednak zmienisz zdanie, możesz ponownie ją włączyć –Twój numer będzie na Ciebie czekał w Orange Flex przez pół roku!