Oprawy oświetleniowe sufitowe od Zamel sprawdź, jakie możliwości daje system Konekto – łączenie i kolorystyka światła

Oprawy oświetleniowe sufitowe KONEKTO od firmy Zamel są niepowtarzalne, gdyż dają większe możliwości od zwykłych modeli. Czym się wyróżniają i dlaczego są wyjątkowe? Z jakiego powodu warto je wybrać?

Estetyka opraw sufitowych KONEKTO

Oprawy sufitowe od firmy Zamel.com to najnowsza linia produktów stworzonych przez polską firmę i produkowanych w kraju. Oprawa składa się z dwóch elementów. Jest to źródło światła i ramka. Użytkownik ma możliwość dowolnego łączenia i stworzenia efektywnej, zindywidualizowanej lampy. Jest to doskonały sposób na uzyskanie oryginalnego elementu wystroju wnętrza. Wysoka estetyka i ciekawe wzornictwo umożliwiają dobór opraw do każdej aranżacji.

Ramki KONEKTO wykonane są z metalu, szkła oraz plastiku i dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Występują pojedynczo, a także w podwójnych układach. Niewielka grubość i opcja łączenia ramek sprawiają, że możliwość tworzenia niestandardowych iluminacji zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Można kupić dekoracyjne ramki o kształcie kwadratu, a także okrągłe. Wszystkie są łatwe w montażu, a dzięki niewielkim rozmiarom można instalować je w sufitach podwieszanych.

 

Czym charakteryzują się oprawy sufitowe KONEKTO?

Te wyjątkowe oprawy charakteryzują się nie tylko nieprzeciętnym designem. Jak na tego rodzaju produkt mają one duży strumień świetlny. Jest to około 100 lm/W. Zintegrowany z ramką dyfuzor emituje równomierną wiązkę światła o kącie padania około 120 stopni.

 

Dostępne są w aż trzech wersjach temperatury barwowej, czyli ciepłej, neutralnej i zimnej. Każdy znajdzie zatem swój lubiony odcień. Ramki w różnych kolorach łatwo można dopasować do źródła światła. Oprawy KONEKTO występują w dwóch wersjach zasilania: 230 V AC oraz 24 V DC i w dwóch wersjach mocy: 5.5W i 3.5W. Ledowe lampy w zależności od rodzaju można ściemniać przy pomocy ściemniaczy PWM oraz tranzystorowych i triakowych. Stanowią więc doskonały element inteligentnego domu. 

 

Dlaczego warto wybrać oprawy KONEKTO?

Oprawy sufitowe od firmy Zamel cechuje niska wartość napięcia zasilającego i mały pobór prądu. Jest to doskonały sposób na oszczędność energii elektrycznej i zmniejszenie rachunków za oświetlenie. Oprawy posiadają stopień ochrony IP44, dzięki czemu są bezpieczne i hermetyczne. Mogą być instalowane w łazienkach, gdyż są odporne na wodę. Nie emitują promieniowania IR i UV niekorzystnych dla zdrowia. Nie zawierają szkodliwych substancji, jak np. rtęć. Zintegrowana ze źródłem światła oprawa z wymienną ramką pozwala na łatwą wymianę na inną, gdy chcemy zmienić aranżację. Wystarczy wysunąć oprawkę i założyć nową ramkę. Również wymiana żarówki jest znacznie prostsza niż przy innych modelach opraw.

 

Korzyści z wykorzystania opraw KONEKTO sprawiają, że produkty te wyróżniają się znacznie spośród dostępnych na rynku modeli. W przeciwieństwie do innych opraw emitują przyjemne światło o szerokim kącie padania.