Flota zaprasza na pożegnalny mecz w roku 2019

Morski Klub Sportowy Flota zaprasza sympatyków piłki nożnej na spotkanie o mistrzostwo IV ligi pomiędzy Flotą a Błękitnymi II Stargard.

Będzie to ostatni występ pierwszego zespołu Floty przed własną publicznością w tym roku. Nasz zespół ma już zapewnione pierwsze miejsce na zakończenie rundy jesiennej ale do końca sezonu zostało jeszcze 19 spotkań, więc jest o co walczyć.

Organizatorzy zadbali także o atrakcje dla kibiców, między innymi w przerwie odbędzie się konkurs, którego główną nagrodę będzie piłka z podpisami zawodników.

Przewidziane są też inne upominki ufundowane przez sponsorów. Niezależnie od tego podczas meczu działać będzie sklep z pamiątkami, w którym zamówić będzie można również kanapkę i gorącą kawę lub herbatę. Tradycyjnie też po meczu najlepszy zawodnik tego spotkania otrzyma w nagrodę węgorza.

Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę o godzinie 13:00 na płycie głównej a o 11:00 juniorzy spotkają się na sztucznej z Jeziorakiem Szczecin, prowadzonym przez ikonę Pogoni Szczecin Mariusza Kurasa.

Więcej o meczu tutaj: http://www.mksflota.swinoujscie.pl/