Świnoujście – Flota umacnia się na pierwszym miejscu

Flota umacnia się na pierwszym miejscu

W minioną sobotę 19 października piłkarze Floty pokonali w Świnoujściu Leśnika Manowo 3-1 (1-1), dzięki czemu umocnili się na pierwszym miejscu w IV lidze powiększając przewagę nad Hutnikiem Szczecin do 6 punktów.

Wszystkie bramki dla świnoujścian zdobył Damian Staniszewski w 32 minucie z karnego oraz w 54 i 88.

On też otrzymał nagrodę węgorza dla najlepszego zawodnika meczu. Jedynego gola dla Leśnika strzelił w 38 minucie Konrad Romańczyk. W najbliższą sobotę Flota grać będzie w Szczecinku z tamtejszym MKP.

Przypomnijmy, że po wycofaniu drużyny z I ligi w roku 2015 Flota zaczynała od klasy A. W ciągu tych 4 lat wywalczyła 3 awanse do klasy wyższej i ma realne szanse na kolejny w przyszłym roku, do III ligi.