IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W ramach współzawodnictwa sportowego szkół, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zorganizował w dniu 17 października 2019 r. na boisku piłkarskim przy ulicy Matejki 17A Mistrzostwa Miasta – Świnoujście w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w kategorii igrzysk młodzieży szkolnej, rocznik 2005/2006.

W zawodach udział wzięły trzy drużyny reprezentujące świnoujskie szkoły podstawowe.

Po zaciętej rywalizacji:

w kategorii dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 4 i tym samym jako najlepszy zespół reprezentować będzie nasze miasto w rozgrywkach regionu B, II miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 6, a III miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 1
w kategorii chłopców zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 1 i również jako najlepszy zespół reprezentować będzie nasze miasto w rozgrywkach regionu B, II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6, a III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4.

Na koniec turnieju każda z drużyn nagrodzona została okolicznościowymi pucharami ufundowanymi przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „ Wyspiarz”.

Serdecznie gratuluję

Anna Kryszan

Dyrektor OSIR „ Wyspiarz”