ZAGINĄŁ 79-LETNI JAN ŁYKUS. TRWAJĄ POSZUKIWANIA MĘŻCZYZNY

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu prowadzą poszukiwania 79-letniego mieszkańca Świnoujścia – Jana Łykus.

Zaginiony ubrany był w jasne jeansy, koszulkę polo w szare paski, kurtkę skórzaną w kolorze ciemnego brązu, a także buty sportowe koloru ciemnego. Osoby, które widziały zaginionego mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na temat jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub bezpośrednio z Komendą Miejską Policji w Świnoujściu pod numerem telefonu 91 326 75 11.

Mężczyzna ma około 168 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, włosy ciemne krótkie, oczy piwne. Jak ustalili policjanci prowadzący poszukiwania, mężczyzna 13 października o godzinie 23:40 wyszedł na własne żądanie ze szpitala i udał się w kierunku centrum miasta.

Osoby, które od chwili zaginięcia widziały lub mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Jana Łykus, proszone są o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub bezpośrednio z Komendą Miejską Policji w Świnoujściu 91 326 75 11.

st. post. Kamil Zwierzchowski

Komenda Miejska Policji w Świnoujściu