Strona główna » Najlepsza drużyna koszykówki służb mundurowych w Polsce

Najlepsza drużyna koszykówki służb mundurowych w Polsce

Funkcjonariusze z Morskiego Oddziału Straży Granicznej zwyciężyli w I Mistrzostwach Służb Mundurowych w Koszykówce Radom-Kielce Basket 2019 w Radomiu. W ten sposób aktualni mistrzowie Straży Granicznej w tej dyscyplinie potwierdzili swoją dominację również wśród zespołów innych służb mundurowych.

Zawody rozegrano w dniach 4 – 5 października w Radomiu, a wzięło w nich udział 14 drużyn reprezentujących Straż Graniczną, Policję i wojsko.

Pierwsze miejsce zajęli zawodnicy z Morskiego Oddziału Straży Granicznej, drugie przypadło reprezentantom Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, na trzecim stopniu podium uplasowali się przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Współorganizatorami turnieju byli Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. mazowieckiego w Radomiu, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Kielcach oraz Zarząd Oddziałowy NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej.