Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu poszukują zaginionej 31 letniej Honoraty Dąbrowskiej. Kobieta w dniu 21 września wyjechała do Piły i do tej pory nie powróciła, nie nawiązała także kontaktu z rodziną.

31 letnia zaginiona Honorata Dąbrowska jest mieszkanką Próchnowa w gm. Wałcz. Kobieta w dniu 21 września br wyjechała do Piły i do tej pory nie powróciła. Zaginiona widziana była ostatni raz w Pile w dniu 22.09.br około godziny 15.00.

Rysopis:
wzrost 165 cm, sylwetka tęga, włosy blond do ramion, oczy niebieskie, znaki szczególne: tatuaż na lewym barku z napisem Anna, na lewym przedramieniu Marysia i Zosia oraz tatuaż na prawym przedramieniu z napisem „Patrz komu ufasz”.

Ubiór:
czarna bluzka na ramiączkach, czarne leginsy, buty adidas koloru czarnego, kurtka dżinsowa w kolorze niebieskim, okulary lecznicze w kolorze czerwonym, na uszach kolczyki okrągłe, w kolorze srebrnym.

Kto posiada informacje na temat tego, gdzie może znajdować się zaginiona lub posiada inne informacje na temat zaginionej Honoraty Dąbrowskiej proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wałczu pod nr telefonu 67 250 45 12 lub tel. alarmowy 112 albo z najbliższą jednostką policji. Uprzejmie dziękujemy za pomoc.