„Pochwal się swoim pupilem” tegoroczna Świnoujska Wystawa Pupili już za nami.

To już drugi raz spotykamy się i chwalimy swoimi pupilami. W tym roku wystawa została zorganizowana wspólnymi siłami przez Prezydenta Miasta Janusza Żmurkiewicza oraz Stowarzyszenie Grupa Morska – Cała Naprzód.

Parking przed urzędem miasta oraz sala Miejskiego Domu Kultury wypełniły się pieskami, kotkami, świnkami morskimi, królikami a także bardziej „egzotycznymi” zwierzętami jak żółwie czy modliszki.

Podczas wystawy zorganizowano wiele konkursów między innymi „Na najbardziej kudłatego psa na wyspach” albo „Na największego tygrysa w mieście”. Ogłoszono wyniki konkursów plastycznych „A ja w domu mam” i „O czym marzy mój pupil” oraz konkursu fotograficznego „Pochwal się swoim pupilem”.

Ponadto można było posłuchać porad zwierzęcego behawiorysty, eksperta w dziedzinie pielęgnacji i higieny zwierząt oraz skorzystać z darmowych porad specjalistów z dziedziny weterynarii.
Grupa Morska – Cała Naprzód oraz hotel Cesarskie Ogrody zadbali o to by nikt nie wyszedł z tego wydarzenia głodny czy spragniony i nagrody ciekawe.

Podczas fantastycznej zabawy zbieraliśmy pieniążki na Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu.

Wiceprezes Stowarzyszenia Grupa Morska – Cała Naprzód

Dagmara Nowaczkiewicz