Strona główna » Świnoujście – Karsiborska Pętla

Świnoujście – Karsiborska Pętla

by Świnoujście w sieci

Zarząd Osiedla Karsibór wraz z Miejskim Domem Kultury – Filia nr 3 Karsibór oraz Stowarzyszeniem „Biegacze Świnoujście” serdecznie zaprasza na bieg “Karsiborska Pętla”.

Bieg odbędzie się 14.09.2019 r. o godz. 13.00 a trasa będzie przebiegać po terenie wyspy Karsibór drogami (alejkami) o zmiennej nawierzchni.🌳🌲🌳

Bieg będzie składał się z 1 pętli o długości około 5 km (nie posiada atestu PZLA

Liczymy, że na starcie staną nie tylko biegacze ze Świnoujścia ale i goście aktualnie przebywający w naszym pięknym mieście.

Celem zawodów jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu oraz rekreacji ruchowej jako jednego z elementów zdrowego trybu życia, promowanie aktywności fizycznej w okolicznościach przyrody, umożliwienie sprawdzenia swoich sił i możliwości w rywalizacji sportowej jak również promocja miasta Świnoujścia a w szczególności pięknej wyspy Karsibór.

Jak możecie się zapisać??? Nic prostszego Wystarczy wejść na stronę https://elektronicznezapisy.pl/event/4172.html i dokonać darmowej rejestracji. 💪🔥💪

Oprócz wyjątkowego biegu będą na Was czekać pyszne domowe wypieki oraz degustacja kiszonego śledzia.

Gdy już biegowe emocje opadną i puchary dla najszybszych zawodników zostaną wręczone wśród wszystkich uczestników biegu rozlosowane zostaną wyjątkowe nagrody.

Zapraszamy!!!!!!!

https://www.facebook.com/events/903695826665470/

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

pięć × 4 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW