WYPEŁNIJ ANKIETĘ I WYGRAJ NAGRODY!

Z czym kojarzą Ci się Międzyzdroje? Jakie są Twoje negatywne spostrzeżenia z pobytu? To tylko niektóre pytania z przygotowanej ankiety, dotyczącej ruchu turystycznego w Gminie Międzyzdroje. „Chciałbym poznać opinię naszych gości, stąd pomysł przeprowadzenia badań ankietowych” podkreśla Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek.

Badania prowadzone będą w miesiącu wrześniu br. w formie ankiety elektronicznej oraz pisemnej w języku polskim i niemieckim. W tym celu należy otworzyć przesłany link, wypełnić elektronicznie ankietę, zaznaczając jedną lub wiele odpowiedzi. Wszystkie przesłane zwrotnie ankiety wezmą udział w losowaniu nagród, pod warunkiem, ze ankietowany poda adres zwrotny e-mail. Wśród nagród przewidziano m.in. pobyt weekendowy w Międzyzdrojach.

Turyści przebywający na urlopie w Międzyzdrojach we wrześniu mogą wypełnić ankietę w punktach Informacji Turystycznej w mieście tj. Informacji Turystycznej MDK na promenadzie, biurze Viking Tour i Informacji PTTK. Ankiety dostępne są również w Urzędzie Miejskim i Muzeum Przyrodniczym Wolińskiego Parku Narodowego.

W formie elektronicznej formularz znajduje się na stronie miejskiej www.miedzyzdroje.pl, stronach internetowych lokalnych międzyzdrojskich portali oraz w mediach społecznościowych facebook Międzyzdroje. Do akcji przyłączyła się branża hotelarska, która rozpowszechnia ankietę wśród swoich gości.

Z niecierpliwością czekamy na Państwa opinie i komentarze.

Link do ankiety elektronicznej w wersji polskiej:

https://forms.gle/zCLbrW4DNwjYpVus5

Link do ankiety elektronicznej w wersji niemieckiej:

https://forms.gle/qnwtDpTAgz6c94TF6

Anetta Czyżak
UM Międzyzdroje