Strona główna » TRZECH KIEROWCÓW STRACIŁO PRAWO JAZDY ZA „50+”

TRZECH KIEROWCÓW STRACIŁO PRAWO JAZDY ZA „50+”

Mundurowi z Gryfic zatrzymali trzy prawa jazdy kierującym za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h, z czego dwa z nich zostały zatrzymane w ramach działań grupy „SPEED”. Oprócz mandatów i punktów karnych amatorzy szybkiej jazdy stracili uprawnienia do kierowania pojazdami na najbliższe trzy miesiące.

Głównym zadaniem grupy “Speed” jest zapewnienie bezpieczeństwa na drogach wszystkim uczestnikom ruchu drogowego a przede wszystkim eliminowanie z ruch piratów drogowych.

W ramach prowadzonych działań w mundurowi z gryfickiej drogówki zatrzymali dwa prawa jazdy tj. kierującemu audi A6, który przez teren zabudowany jechał z prędkością 104 km/h i kierowcy skody fabia, który dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym przekroczył o ponad 57 km/h.

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 21-mieszkaniec Kołobrzegu, który przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h w miejscowości, jechał osobowym Renalut z prędkością 112 km/h. Mężczyzna swoje nieodpowiedzialne zachowanie tłumaczył tym, że jest w pracy i śpieszy się po klienta na lotnisko.

Wszyscy kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 400 zł i 10 punktami karnymi oraz stracili prawa jazdy na trzy miesiące.

Policja apeluje o rozwagę i zachowanie zdrowego rozsądku. Prędkość to wciąż główna przyczyna wypadków.

podkom. Zbigniew Frąckiewicz

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

osiemnaście − siedemnaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW