AGRESYWNY KIERUJĄCY Z UL. GDYŃSKIEJ W STARGARDZIE ZOSTAŁ ZATRZYMANY

Na ulicy Gdyńskiej w Stargardzie doszło do zdarzenia, w którym jeden z kierujących wysiadł ze swojego samochodu i podszedł do innego kierującego po czym zaczął uderzać metalowym przedmiotem w jego samochód. Agresywny mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty.

W dniu 14 sierpnia 2019 roku ok. godz. 18:00 na ul. Gdyńskiej w Stargardzie doszło do zdarzenia, w którym kierujący pojazdem marki VW Golf wyszedł ze swojego pojazdu i podszedł do innego kierującego, także kierującego pojazdem marki VW Golf i zaczął uderzać metalowym przedmiotem w jego pojazd. W wyniku zdarzenia poszkodowany został 25- letni mężczyzna, uszkodzeniu uległ także jego pojazd. Mężczyzna o całym zdarzeniu powiadomił Komendę Powiatową Policji w Stargardzie i złożył zawiadomienie w przedmiotowej sprawie.

W związku z prowadzonym postępowaniem zatrzymany został 25- letni mężczyzna, który usłyszał już zarzuty.

Komendant Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie wystąpił z wnioskiem do Prokuratury Rejonowej w Stargardzie o wystąpienie do Sądu Rejonowego w Stargardzie o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował areszt na 3 miesiące.

asp. Łukasz Więckowski