FUTBOL AMERYKAŃSKI, MODA MIĘSKA I HOT DOGI NA ŚNIADANIE CZYLI TARCZYŃSKI NAD BAŁTYKIEM

Food truck, który serwuje hot dogi z parówkami bez konserwantów, rozgrywki futbolu amerykańskiego na plaży, zumba, thai chi oraz warsztaty fotograficzne – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na odwiedzających strefę marki Tarczyński w nadbałtyckich miejscowościach. Przez kolejne osiem weekendów będzie można ją odwiedzić tam, gdzie zawita TVN wraz z „Projektem Plaża”.

Jak najlepiej zacząć dzień na plaży? Od pożywnego, pozbawionego konserwantów śniadania! Takie czeka na wszystkich, którzy odwiedzą strefę marki Tarczyński w nadbałtyckich lokalizacjach od Świnoujścia po Władysławowo.

Z przygotowanego specjalnie na potrzeby wakacyjnej trasy food trucka zaserwowane zostaną hot dogi z parówek nowej linii Tarczyński Naturalnie. Pełni energii odwiedzający będą mogli aktywnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, wziąć udział w warsztatach fotograficznych, nauczyć się podstawowych zasad futbolu amerykańskiego na dostosowanym do warunków plażowych boisku, odpocząć w strefie relaksu, a także wziąć udział w kursie nauki zumby, thai chi i jogi.

Będzie można również wziąć udział w konkursach, w których do wygrania są gadżety i vouchery na bezpłatne śniadania na plaży.

– Strefa marki Tarczyński debiutuje w ramach akcji „Projekt Plaża”. Cieszymy się na wspólną, nadbałtycką trasę z TVN i naturalnie wszystkich zapraszamy na nasze hot dogi. Chcemy być bliżej naszych klientów i dzielić się z nimi smakiem nowych produktów Tarczyński Naturalnie. Hot dogi są główną, ale nie jedyną atrakcją. Będzie można spotkać u nas Kubę Wesołowskiego oraz zawodników Wrocław Panthers – Mistrzów Polski w futbolu amerykańskim. Na odwiedzających czeka także stoisko sprzedażowe MeatLovers, gdzie kupujący będą mogli zaopatrzyć się w specjalnie zaprojektowaną kolekcję ubrań dla fanów ‘Mody Mięskiej’” – mówi Jakub Głogowski, Communication Manager w firmie Tarczyński S.A.

Dodatkową atrakcją dla odwiedzających strefę marki Tarczyński będzie możliwość uczestniczenia w relacjach na żywo w programie „Dzień Dobry Wakacje” w telewizji TVN. Transmisje we wszystkie wakacyjne weekendy. Oprócz tego relacje w telewizji TVN STYLE, TTV oraz on-line.

Projekt Plaża odwiedzi:
Świnoujście: 5-7 lipca