Strona główna » Bernard Markiewicz brązowym medalistą Mistrzostw Polski !

Bernard Markiewicz brązowym medalistą Mistrzostw Polski !

W dniach 24-26 maja w Płocku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U21 w taekwondo olimpijskim

W zawodach tych wzięli również udział zawodnicy ULKSW Pomorze Świnoujście. Niestety wśród juniorów (15-18 lat) nikomu nie udało się przejść przez strefę eliminacyjną.

Natomiast dość dobre wypadli nas młodzieżowcy Cecylia Somska – w ostatnich sekundach przegrała walkę eliminacyjną, Victoria Trzybińska pomimo kontuzji wygrała jedną walkę, zajmując miejsca 5-8, a Bernard Markiewicz zdobył brązowy medal, który jest jednocześnie jego pożegnaniem z kategorią młodzieżową