Strona główna » Świnoujście – Kto posadzi drzewa i zieleń na Promenadzie Zdrowia?

Świnoujście – Kto posadzi drzewa i zieleń na Promenadzie Zdrowia?

by Świnoujście w sieci

Kto posadzi drzewa i zieleń na Promenadzie Zdrowia?

Do dnia 5 czerwca br. mogą się zgłaszać chętni do wykonania nasadzeń zielni wzdłuż Promenady Zdrowia – w tym nasadzeń kompensacyjnych – oraz w Ogrodzie Sensorycznym, który jest integralną częścią tej promenady.

Celem inwestycji jest wykonanie nasadzeń zieleni, obejmujące nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych w ramach projektu kompensacji terenu ogrodu sensorycznego przy zachowaniu układu kompozycyjnego według pierwotnego projektu „ Kurort nadmorski Świnoujście – nowa wizja przestrzeni publicznej” oraz uprzątniecie i wyprofilowanie pasa ziemi na którym doszło do nadmiernej wycinki drzew oraz zieleni izolacyjnej / buforowej otaczającej Promenadę zdrowia.

Stad też informację o trwającym przetargu opatrzyliśmy ilustracją przedstawiającą egzotyczną “palmę”, ponieważ w ogrodzie sensorycznym mają się znaleźć różne rodzaje roślin, w tym egzotyczne, ale dostosowane do naszych warunków pogodowych.

Inaczej ma się sytuacja z nasadzeniami kompensacyjnym, to drzewa i krzewy muszą odpowiadać tym, które rosną na wskazanym obszarze.

Więcej o przetargu po linkiem:

http://bip.um.swinoujscie.pl/przetarg/27179/wim-271-1-24-2019

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

1 × 2 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW