Strona główna » ŚWINOUJŚCIE – ZERO TOLERANCJI DLA PIRATÓW DROGOWYCH! POLICJANCI ZATRZYMALI PRAWO JAZDY 26-LETNIEMU MOTOCYKLIŚCIE

ŚWINOUJŚCIE – ZERO TOLERANCJI DLA PIRATÓW DROGOWYCH! POLICJANCI ZATRZYMALI PRAWO JAZDY 26-LETNIEMU MOTOCYKLIŚCIE

by Świnoujście w sieci

ZERO TOLERANCJI DLA PIRATÓW DROGOWYCH! POLICJANCI ZATRZYMALI PRAWO JAZDY 26-LETNIEMU MOTOCYKLIŚCIE

Na drodze nie ma miejsca dla piratów drogowych, którzy swoim zachowaniem powodują zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Przekonał się o tym 26-letni obywatel Ukrainy, który za lekkomyślne zachowanie na drodze odpowie przed Sądem.

Funkcjonariusze patrolujący ulicę Armii Krajowej dostrzegli kierującego motocyklem marki Honda, który jadąc stał na podnóżkach motocykla nie trzymając kierownicy. W związku z tym, że mężczyzna swoim zachowaniem spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, policjanci zatrzymali kierującego jednośladem do kontroli.

W trakcie kontroli okazało się, że kierujący motocyklem to 26-letni obywatel Ukrainy. Ponadto, motocykl, którym poruszał się mężczyzna, nie posiadał aktualnych badań technicznych. Mężczyzna za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym odpowie przed Sądem Rejonowym w Świnoujściu. Ponadto, funkcjonariusze zatrzymali kierującemu prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny i ukarali go za prowadzenie motocykla pomimo braku dopuszczenia pojazdu do ruchu.

Mężczyźnie w związku ze spowodowaniem zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym grozi wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Post. Kamil Zwierzchowski

Komenda Miejska Policji w Świnoujściu

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

trzy × 5 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW