Strona główna » Żenujące wystąpienie – strajkującej nauczycielki – radnej Mikulskiej – kasa – kasa – kasa – ani raz nie padło słowo – dzieci, młodzież, uczniowie !!!

Żenujące wystąpienie – strajkującej nauczycielki – radnej Mikulskiej – kasa – kasa – kasa – ani raz nie padło słowo – dzieci, młodzież, uczniowie !!!

by Świnoujście w sieci

Żenujące wystąpienie – strajkującej nauczycielki – radnej – kasa – kasa – kasa ani raz nie padło słowo – dzieci, młodzież, uczniowie !!!

Tak jak przewidywaliśmy sesja nadzwyczajna Rady Miasta w Świnoujściu w sprawie wypłat dla strajkujących nauczyciel nic nie przyniosła – bo przynieść nie mogła.

No może prócz kilku wystąpień.

Radna Mikulska w swoim wystąpieniu pokazała – jaki stosunek do swojej pracy i uczniów mają dziś nauczyciele – ci którzy zostawili ich w czasie egzaminów.

Z jej wystąpienia wynika jedno – “dawać kasę” – “kasa” – “gdzie jest nasza kasa” i ani jednego słowa o dzieciach – młodzieży i uczniach.

Ponad 3 minut i ani jednego słowa o uczniach.

Pani radna mówi – wolna decyzja wolnych ludzi w wolnym kraju – więc pytamy – dlaczego wolni ludzie nie chcą ponieść konsekwencji za swoje działania ??

Na koniec radna – strajkująca nauczycielka – zagłosował ZA przyjęciem uchwały, która ma Prezydenta miasta “zmusić” do znalezienia KASY dla strajkujących nauczycieli.

Przypomnimy wykształconej Pani pedagog pewną sentencję:

Nemo iudex in causa sua (łac. Nikt nie może być sędzią we własnej sprawie)

Pani Radna apeluje aby nie dzielić nauczycieli na strajkujących i nie strajkujących – droga Pani – to nauczyciele się podzielili i zostawili swoich podopiecznych więc proszę mieć pretensje do siebie i do swoich kolegów i koleżanek – którzy w czasie egzaminów dobrze się bawili:

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

jedenaście − 2 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW