WYSOKIE ZWYCIĘSTWO MŁODZIKÓW AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE

W poniedziałek (06.05), na sztucznym boisku OSiR w Świnoujściu, Młodzicy AP Baltica Świnoujście rozegrali mecz 14 kolejki w ramach Terenowej Ligi Młodzika ZZPN, w którym podejmowali Falę II Międzyzdroje.

Nasi młodzi piłkarze od początku zdominowali rywala, co już w początkowej fazie spotkania przełożyło się na tablice wyników.

Kolejne minuty przynosiły mnóstwo sytuacji bramkowych z których tylko część została wykorzystana z uwagi na świetną dyspozycję bramkarza gości.

Druga połowa nie wniosła większych zmian, wraz z upływem czasu rosła przewaga młodych piłkarzy ze Świnoujścia.

To jednostronne spotkanie zakończyło się ostatecznie zwycięstwem Akademii Baltica 14:0.

Serdecznie Gratulujemy naszym młodym piłkarzom, którzy umocnili się na pozycji lidera tabeli 👍👏🙂⚽

AP Baltica Świnoujście składa serdeczne podziękowania Panu Leszkowi Wadze za opiekę medyczną.