W niedzielę 5 maja o godzinie 13:00 nie będzie ciekawszego miejsca na sportowej mapie Szczecina niż stadion przy ul. Topolowej, którego gospodarzem jest Iskierka Szczecin.

Do stolicy Pomorza Zachodniego przyjeżdża MKS Flota Świnoujście.

Będzie to pojedynek na szczycie w Szczecińskiej Klasie Okręgowej – lider zmierzy się z wiceliderem.

Dla gości z wyspy Uznam będzie to mecz, który może przypieczętować ich awans do wymarzonej IV ligi. Obecnie Flota ma 7 punktów przewagi nad drugą Iskierka i aż 12 punktów nad trzecim zespołem Białymi Sądów. Biorąc pod uwagę, że do końca sezonu pozostało już tylko 7 kolejek Flota może postawić w Szczecinie „kropkę nad i”.

Iskierka jednak ma również do zrealizowania swoje cele. Po niedzielnym remisie z w Golczewie szczecińska drużyna nie może już pozwolić sobie na straty punktowe. Biorąc pod uwagę mecze, które czekają w najbliższych tygodnia „Dumę Prawobrzeża” – spotkanie z Wysparzami jest bardzo ważne.

Dla wszystkich kibiców, którzy przybędą na niedzielne spotkanie klub przygotował szereg niespodzianek. Przed meczem piłkarze w trybuny wyrzucą 11 piłek, a w przerwie spotkania obędzie się konkurs dla kibiców. Przez cały czas dla fanów będzie dostępny też catering.

Atrakcji i emocji sportowych nie zabraknie – tego możecie być pewni w 100%!

Nie pozostaje zatem nic innego jak zaprosić na niedzielne spotkanie na obiekt MOSRiR przy ul. Topolowej.