Strona główna » WIELKA PRZEMIANA W POLICACH

WIELKA PRZEMIANA W POLICACH

W sobotę, w Policach odbył się mecz ligowy w ramach 5 kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy, w którym Akademia Baltica Świnoujście zmierzyła się z miejscowym Chemikiem.
Po nienajlepszej pierwszej połowie w wykonaniu naszej drużyny Gospodarze prowadzili 2:0.

W przerwie meczu nastąpiła prawdziwa metamorfoza naszej drużyny. W drugiej połowie meczu młodzi piłkarze Baltici przejęli inicjatywę na boisku. W naszych poczynaniach można było zobaczyć determinację i wielką wolę zwycięstwa. Więcej ruchu, dokładniejsze podania, a także gra na 2 lub 3 kontakty spowodowały, iż zaczęliśmy stwarzać świetne sytuacje bramkowe. Odzwierciedleniem dobrej postawy zespołu były 2 bramki strzelone przez Olafa Wojtkiewicza w odstępie zaledwie kilku minut po świetnych akcjach całego zespołu. Remis nie zadowalał jednak piłkarzy Baltici. Tuż przed końcem meczu w polu karnym faulowany był Jakub Sułkowski, a pewnym wykonawcą rzutu karnego został Maks Turajski, który nie dał żadnych szans bramkarzowi Chemika i pewnym strzałem ustalił wynik spotkania na 3:2 dla Akademii Piłkarskiej BALTICA.

Wielkie Brawa należą się młodym piłkarzom ze Świnoujścia, którzy pomimo utraty 2 bramek, potrafili całkowicie odwrócić losy spotkania i doprowadzić do zwycięstwa. Pokazali, że zaangażowaniem, determinacją, a przede wszystkim wiarą we własne umiejętności można dokonywać wielkich rzeczy. Pokazali także w bardzo trudnej sytuacji, wspaniałego “ducha” zespołu i za to należą się im Wielkie Gratulacje👍👏💪⚽👌

Skład drużyny AP Baltica Świnoujście WLT2004: Zaleski (kpt), Jończyk, Tas, Urbaniak, Piasecki, Biesiadzinski, Dziuba, Rożko, Adamski, Turajski, Wojtkiewicz oraz Padykuła, Sułkowski, Rynkiewicz, Chaikovskyi.

Bramki Strzelili: Olaf Wojtkiewicz 2 i Maks Turajski z karnego.