Ponad setka uczestników na 143. parkrunie

Chyba już wszyscy mieli dosyć niekończących się szaroburych dni, wiatru, ziąbu i wszelkiego rodzaju opadów. Teraz uroczyście ogłaszamy: Przyszła wiosna i to nie tylko ta kalendarzowa, ale pogodowa, świnoujska!!!

A wraz z wiosną, aż 108 osób zwabionych długo wyczekiwanym słońcem i ciepłem pojawiło się w parku aby z nami rozpocząć weekendowy poranek.

Teraz zdecydowanie więcej czasu będziemy spędzać na parkrunowych pogaduchach a kostniejące z zimna ręce i nogi, drętwiejące i siniejące z zimna usta przechodzą do historii, wszak wiosna ciepłem stoi.

Dla Dariusza Hanczarka, Adama Olejniczaka, Tomka Ulewińskiego, Ani Centkowskiej-Derda, Teresy Domalewskiej i Moniki Murawskiej był do zdecydowanie najkrótszy czas na trasie, a szkoda, bo dłużej mogliby słuchać śpiewu ptasząt i budzącej się do życia natury

Na gościnne występy przyjechali do nas mieszkańcy Poznania, Gorzowa, Świeradowa Zdrój, Sławy i niemieckiej części wyspy Uznam. Dla 3 osób był to parkrun premierowy a dla 15 rekordowy (na co być może mają wpływ nasze kochane zające, rączo pomykające parkrunową trasą). Gratulujemy wszystkim i życzymy następnych równie udanych parkowych spotkań. Po szczegółowe wyniki zajrzyjcie na stronę: http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…

Nad całym biegiem czuwało dzisiaj 22 wolontariuszy, którym należą się szczególne podziękowania. Niech Wasz zapał do robienia czegoś dla innych będzie zawsze taki jak teraz. Dziękujemy za to, że Wam się chce!!!

Dziękujemy także naszym lokalnym partnerom, a za tydzień zapraszamy na 144. parkrun!!!