Świnoujście – Ubert – Bolt w Świnoujściu ?? – czy to możliwe ??

Jeszcze kilka miesięcy temu nikt nie przypuszczał, że Bolt zdecyduje się wejść do Szczecina.

W mediach przedstawiciele korporacji taksówkowych przekonywali o tym – że Szczecin jest poza zasięgiem – tu im się nie opłaci, ponieważ Szczecin ma najtańsze taksówki w kraju i nikt nie będzie ryzykował ekonomicznego starcia z nimi.

Jednak firma Bolt – podjęła rękawice i zaczęła rekrutować kierowców do pracy.

W tym samym momencie Ci sami przedstawiciele korporacji taksówkowych, którzy mówili, że Szczecin jest poza zasięgiem ekonomicznych tych firm zaczęli robić prowokacje i „łapanki” na nowych przewoźników.

Dziś w Szczecinie każdy ma wybór – taxi – czy przewoźnik z „aplikacji”.

Czy taka sytuacja jest możliwa w Świnoujściu – miasto o wiele wiele razy mniejsze niż Szczecin – w którym jest kilka prężnie działających korporacji taksówkowych ??

Z pewnością w sezonie – od maja do listopada – tak – zwiększona liczka ludzi – szczególnie z poza miasta – mieszkańcy tych miast gdzie działała aplikacje z przyjemności korzystaliby z takich przejazdów a młodzi ludzie mogli by dorobić kilka złotych – poza sezonem – no cóż trzeba by sprawdzić.

Na pewno największym atutem przejazdu zamawianego przez aplikację Uber lub Bolt to – to, że wiesz ile zapłacisz kierowcy zamawiając przejazd.

Uber – https://www.uber.com/pl/pl/

Bolt – https://bolt.eu/pl/