Prawobrzeże na półmetku przygotowań.

Lider rozgrywek swoje przygotowania rozpoczął 15 stycznia . Zawodnicy trenują regularnie .Rozgrywają wiele ciekawych spotkań kontrolnych . Do tej pory drużyna zmierzyła się z ekipami z wyższych lig . Były to Vineta Wolin, Fase U 17,18 ,Wybrzeże Rewalskie Rewal ,Ina Ińsko ,Orzeł Łożnica ,Grun Weiss Nadrensee ,Insel Usedom,Błękitni Trzygłów i Iskra Golczewo.

Z drużyną trenuję dwóch nowych zawodników. 20 lutego również zajęcia wznowiły rezerwy naszego klubu które w meczu kontrolnym pokonały juniorów Floty Świnoujście 7:2
. Przed naszymi zawodnikami został miesiąc przygotowań. Przypominamy że zajęcie 1 miejsca i wygranie barażu gwarantuję awans o dwie ligi tj dawna 5 liga a obecna okręgówka co dla naszego klubu było by wielkim wyróżnieniem .

Uczniowski Klub Sportowy „PRAWOBRZEŻE” Świnoujście

Świnoujście w  sieci - Obserwuj nas w Google News